Nekonečné řezací lankaFirma MIKRA MORAVIA s.r.o. byla založena v roce 2010. Zabýváme se výrobou a prodejem nekonečných řezacích lanek určených pro výrobce a zpracovatele tepelné, zvukové a protipožární izolace, izolace potrubí, staveb, komínů, atd. Jsou vhodné pro všechny typy strojů, které řežou izolační materiály, jako je polystyren, polyuretan, skelná a minerální vlna atd. Naší hlavní výhodou je nejvyšší kvalita výrobků a velmi krátká dodací doba.

 

 

 Vyrábíme tyto typy nekonečných řezacích lanek:Standardní drát „Spiral – nízká prašnost“ 1,5 - 1,6 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrů

Popis: Standard Wire

 

Drát„ Spiral S“ 1,7 – 1,8 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrů

Popis: "S" WrapDrát „Spiral X“ 1,4 - 1,5 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrů

Popis: "X" WrapNekonečné řezací lanka umožňují řezat libovolné navržené tvary z bloků výše uvedených materiálů. Nekonečný řezací lanka jsou určená k vyřezávání jednoduchých tvarů, ale rovněž tvarů složitějších, jako jsou například: zakřivení, oblouky atd.

 

 

 

Metoda umožňuje:
 


* vyřezávání izolací z minerální (skelné, kamenné) vlny nebo z tvrdé polyuretanové PUR pěna, dle zadaného vnitřního průměru a tloušťky - navrženo pro tepelnou izolaci potrubních trubek určených k rozvodu páry, chemikálií, vody, plynu a dalších
 


* vyřezáváni navrženého tvar PU pěny pro vyplňování čalouněného nábytku.* další různé tvary pro reklamní, automobilový, a loďařský průmysl.

 Společnost MIKRA MORAVIA s.r.o. vyrábí nekonečné řezací lanka v délkách od 3000mm do 10000mm.

Můžeme vyrábět nekonečné řezací dráty o délce obvodu navrhované našimi zákazníky. Nicméně, délka musí být v rozmezí uvedeném výše.

Naše nekonečné řezací lanka byly vyrobeny z nejlepších materiálů , které jsou dostupné na trhu a zaručujeme jejich vysokou kvalitu. Jsme schopni vyrobit lanka dle přání zákazníka tak, aby zaručovalo vysokou kvalitu použití.

 

 

Popis: C:\Users\Radim Mikulajčík\Desktop\cutting wires\MAGTECHNIK01.jpgPopis: C:\Users\Radim Mikulajčík\Desktop\cutting wires\MAGTECHNIK02.jpgPopis: C:\Users\Radim Mikulajčík\Desktop\cutting wires\MAGTECHNIK12_small.jpgPopis: C:\Users\Radim Mikulajčík\Desktop\cutting wires\MAGTECHNIK13.jpg

 

     Kontakty:
   
     V Zátiší 810/1
     70900 Ostrava - Mariánské Hory
     Czech Republic


     Mobil: +420 603 452 237
     E-mail: mikra@mikramoravia.cz